Puzzle App Minnie

Zeka Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 88.5 MB
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Clementoni S.p.A.
Zeka oyunları kategorisinde yer alan Puzzle App Minnie mobil oyununa ücretsiz sahip olabilirsiniz.

IOS işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz olarak indireceğiniz Puzzle App Minnie mobil oyununda çocuklarınız vakit geçirirken çok eğlenecekler. Oyun içerikleri itibariyle erkek çocuklarına göre daha çok kız çocuklarına hitap etmektedir. Sevimli karakter eşliğinde çocuklar bulmaca oynarken çok eğlenecekler. 

Oyunun en güzel özelliklerinden biri, eğlenceli bulmacayı tamamladığınız anda arttırılmış gerçeklik sayesinde Minnie Mouse karakterleri canlanıyor. Bulmacanızın tamamlandığını gördüğünüz anda sevimli karakterlerin canlanmasını da seyredin. Oyunda her karakter canlanacaktır. Fakat önce bulmacaları tamamlamanız gerekiyor. 

Minik çocuklarınız oyunun daha eğlenceli olması için bulmaca modunu değerlendirebilirsiniz. Puzzle App Minnie mobil oyununun zorlukla dolu 3 seviyeleri ile 8 dijital bulmaca içerir. Resmi tamamladığınızda renkli çıkartmalar ile dekore edebilir ve cihazınızın resim galerisinde saklayabilirsiniz.

Eğlence dolu bulmacaları tamamlayarak oyunda daha fazla puan elde edebilirsiniz. Sanal gerçeklik özelliği sayesinde tamamladığınız bulmacaların karakterlerini canlandırdığınız anda çocuklar çok sevinecekler. Çocukların kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla başarılı bir bulmaca oyunu ile karşı karşıyasınız. 

Puzzle App Minnie indir
DİĞER SÜRÜMLER