Puzzle App Minnie

Zeka Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 36
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Clementoni S.p.A.
Puzzle App Minnie, zeka oyunları içerisinde yer alan renkli bir bulmaca oyunudur.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek çocuklarınızın oynamasına izin verebileceğiniz Puzzle App Minnie oyununda pembiş tema bulunuyor. Bu durumda Puzzle App Minnie mobil oyununu daha çok kız çocuklarına hitap etmektedir. 

Oyun içerisinde favori karakterlerinizle etkileşime geçmenizi sağlayan Clementoni Puzzle App satırında bir uygulama ile karşı karşıyasınız. Puzzle'ı tamamladıktan sonra, Minnie Mouse' un büyülü dünyasına girmek için cihazınızla bir fotoğrafını çekin ve karakterlerin artırılmış gerçeklik sayesinde hayata geldiğini izleyin. 

Bulmacalarınızı tamamlayın ve karakterlerinizin canlanmasını seyredin. Sevimli karakterler oyunda canlanacak ve sizi daha da eğlendirecektir. Karakterleri hareket ettir, boyutlarını değiştir ve yapbozun arka planını değiştir ve çizgi filmin harika setlerini yeniden yarat. Minnie Puzzle App ile Minnie Mouse, Daisy Duck ve diğer tüm karakterlerin hikayesini de okuyabilirsiniz.

Oyunun renkli içerikleri ve teması oyuncularınızı memnun edecek kıvamdadır. Sizde bulmacaları tamamlayın, karakterleri canlandırın ve oyunun bir sonraki seviyesine geçmek için hak kazanın. Her bulmaca özel olarak hazırlanmıştır. 

 

Puzzle App Minnie indir
DİĞER SÜRÜMLER